Filtras

Kaina
Nuolaida
0
0
1
2
0

Yra daugybė moteriškų kostiumų tipų, kurių kiekvienas pasižymi unikaliu stiliumi ir paskirtimi. Štai keletas labiausiai paplitusių tipų:

Verslo kostiumas: Tai klasikinis, konservatyvus kostiumas, kuris paprastai dėvimas oficialioje verslo aplinkoje.

Kelnių kostiumas: šį kostiumą sudaro ne sijonas, o švarkas ir kelnės. Jį galima dėvėti tiek oficialioje, tiek pusiau oficialioje aplinkoje.

Sijoninis kostiumas: Tai klasikinis profesionalių moterų kostiumas, kurį sudaro švarkas ir sijonas. Jį galima dėvėti įvairioje aplinkoje - nuo biuro iki oficialaus renginio.

Švarko kostiumas: Šis kostiumas yra ne toks oficialus kaip dalykinis kostiumas, bet vis tiek atrodo oficialiai. Jį paprastai sudaro švarkas ir prie jo derančios kelnės arba sijonas, todėl jį galima dėvėti įvairiomis progomis.

Laisvalaikio kostiumas: Šis kostiumas yra laisvesnis ir patogesnis nei kitų tipų kostiumai. Jis gali būti įvairių stilių, pavyzdžiui, džinsinis arba lininis kostiumas.

Tai tik keli pavyzdžiai iš daugelio galimų moteriškų kostiumų tipų. Konkretus pasirinktas kostiumo stilius ir tipas priklausys nuo progos, jūsų asmeninio stiliaus ir kūno sudėjimo tipo.

 

Kostiumėliai

Rodoma nuo 1 iki 15 iš 25 (2 puslapių)
Grįžti į viršų